Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Komplety talerzy

( liczba produktów: 24 )

Zastawa obiadowa to ważny element wyposażenia każdej kuchni. W końcu talerze pozostają w nieustannym użytku i są wykorzystywane do serwowania różnego rodzaju potraw. Dlatego w każdym domu powinien znaleźć się przynajmniej jeden komplet talerzy dla 6 osób, a najlepiej więcej, żeby z jednej strony mieć większy wybór zastaw, a z drugiej dostęp do większej liczby talerzy w przypadku wizyty gości. W ofercie Florina.pl znajdziesz komplety talerzy obiadowych na 6 i 12 osób. Elegancki komplet talerzy porcelanowych czy ceramicznych to wydatek na lata. Idealnie sprawdzi się do domu, a także będzie świetnym pomysłem na prezent.

Dla ilu osób wybrać komplet talerzy ceramicznych lub porcelanowych?

Przy wyborze talerzy w pierwszej kolejności trzeba zastanowić się, ile sztuk jest nam potrzebnych. W naszym sklepie dostępne są komplety talerzy zawierające elementy w konkretnych ilościach. Mamy np. komplety talerzy na 6 osób czy komplety talerzy na 12 osób.

Kupując talerze do codziennego użytku, swój wybór trzeba uzależnić przede wszystkim od liczby domowników. Jeśli jednak jesteśmy nastawieni na częste przyjmowanie gości, lepszym wyborem będzie komplet talerzy obiadowych na 12 osób.

Komplet talerzy 18, 24 lub 36 elementów

W opisie oferowanych w naszym sklepie zestawów talerzy znajduje się liczba, która wskazuje na to, ile w komplecie jest elementów. Spotkać można np. idealny na co dzień komplet talerzy 18 elementów czy dużo większy, odpowiedni na specjalne okazje komplet talerzy 36 elementów. Dostępny jest także komplet talerzy 24 elementów.

Warto dokładnie czytać informacje o tym, co zawiera zestaw, ponieważ oprócz talerzy mogą znajdować się w nim także inne elementy, np. wazy, dipówki czy sosjerki.

Komplet talerzy nowoczesnych ? jaki wybrać?

Polecamy Twojej uwadze przede wszystkim komplety talerzy do zmywarki, jeśli oczywiście masz ją w domu. Możliwość mycia naczyń w zmywarce to ogromna wygoda, dlatego przed złożeniem zamówienia dobrze jest upewnić się, że wybrane talerze nadają się do mycia w zmywarce.

Kwestia wyglądu talerzy to rzecz gustu. W naszym sklepie znajdziesz komplety talerzy deserowych i obiadowych o różnym wzornictwie i w różnych wariantach kolorystycznych. Oferujemy elegancki i stylowy komplet talerzy w kwiaty, jak i klasyczny i ponadczasowy biały komplet talerzy kwadratowych na 12 osób bez żadnych ozdób. Z założenia wybrany zestaw powinien służyć przez lata, dlatego wybór wykończenia powinien być dobrze przemyślany.

pixel