Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Butelki i bidony

( liczba produktów: 32 )

W sklepie internetowym florina.pl znajdziesz szeroki wybór butelek i bidonów na wodę i napoje. Oferujemy bidony do szkoły, w których dziecko może nosić sok lub herbatę. Dostępna jest także popularna ostatnio butelka bidon z wkładem na owoce, do którego wrzucić można uwielbiane przez naszą pociechę owoce. Później wszystko zalewamy wodą, przygotowując w ten sposób naturalny, pyszny i zdrowy napój owocowy.

Butelki na soki

W tej kategorii kupisz specjalne butelki do przygotowywania i przechowywania samodzielnie robionych soków z owoców i warzyw. Butelki tego typu zwykle mają pojemność 500 ml lub 1 l. Mamy też mniejsze butelki pozwalające wziąć ze sobą niewielką ilość soku lub wody do szkoły czy pracy.

W ofercie znajduje się m.in. niewielka szklana butelka na wodę o pojemności 125 ml. Są też większe butelki szklane będące w stanie pomieścić 500 ml i więcej.

Butelki na wodę i napoje

Szklana butelka na wodę może jest ekologiczna i trwała, ale w codziennym użytkowaniu bardziej sprawdzi się dla dorosłego niż dziecka. Dzieciom zdarza się zapomnieć, co mają w plecaku, a przy odrobinie nieuwagi nietrudno o mały wypadek i rozbicie butelki. Dlatego lepszym rozwiązaniem niż butelki szklane w przypadku dzieci będą butelki plastikowe.

Polecamy Twojej uwadze plastikowe bidony dla dzieci w atrakcyjnych kolorach, przyozdobione ciekawymi wzorami i napisami. Ciekawą propozycją dla osób, którym los planety nie jest obojętny, jest butelka z filtrem. Dzięki butelce filtrującej można mieć stały dostęp do wody nadającej się do picia, a jednocześnie ograniczyć lub wręcz całkowicie zrezygnować z zakupu wody w plastikowych butelkach.

Butelki z wkładem na owoce

Butelka bidon na wodę posiadająca wkład na owoce to rozwiązanie polecane przede wszystkim rodzicom dzieci, które nie chcą pić zwykłej, czystej wody, bo im nie smakuje. Po dodaniu owoców do wody nabiera ona dużo lepszego smaku, dzięki czemu maluch chętniej po nią sięga, odpowiednio się nawadniając. Wkład na owoce z takiej butelki można normalnie wyjmować i myć, pozbywając się resztek owoców i osadu. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kolorowych butelek z wkładem na owoce, więc jest duża szansa na to, że wśród nich jest również taka, która przypadnie do gustu Twojemu dziecku.

Bidony do napojów

W tym miejscu dostępne są także bidony na wodę i napoje z dziubkiem i specjalnym uchwytem ułatwiającym noszenie. Uchwyt ten umożliwia przymocowanie butelki do plecaka, dzięki czemu nie zajmuje ona niepotrzebnie miejsca, a w dodatku dzięki temu dziecko ma ją cały czas na widoku i pamięta o regularnym nawadnianiu.

Butelka bidon dla dziecka to wygodne rozwiązanie zwłaszcza dla dzieci, które uprawiają sporty. Jest poręczna i wygodna, dzięki czemu łatwo ją złapać i pociągnąć z niej szybki łyk w biegu. Pamiętajmy, że dla najmłodszych wygląd takich akcesoriów jak bidon ma ogromne znaczenie, dlatego podczas zakupów warto zapytać swoją pociechę, czy wybrana przez nas butelka jej się podoba. Jeśli zostanie przez nią zaakceptowana, to jest większa szansa na to, że będzie chętniej z niej korzystać.

pixel