Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Produkty jednorazowe

( liczba produktów: 27 )

W XXI w. gotowanie jest proste i przyjemne. Zamiast korzystać z opasłych książek kucharskich, przepisy znajdziemy na blogach, na YouTube i na Instagramie, a samo przygotowanie pożywienia ułatwi nam masa gadżetów. Dziś trudno wyobrazić nam sobie gotowanie bez miksera, blendera, dobrej patelni czy ostrych noży. Znaczne ułatwienia towarzyszą nam również w sferze przechowywania żywności, co przyczynia się także do przedłużania jej trwałości. Wybór jest naprawdę spory: folie do żywności, takie jak spożywcza, czy aluminiowa; torebki papierowe; papier śniadaniowy; woreczki do mrożenia; czy specjalne pojemniki do przechowywania, jak np. pojemniki na ciasto.

Praktyczne i funkcjonalne produkty jednorazowe, które ułatwiają codzienne czynności w kuchni

Produkty jednorazowe są niezwykle przydatne, zarówno jeśli chodzi o gotowanie, jak i o przechowywanie żywności. Absolutnie niezbędnym gadżetem w kuchni są wszelkiego rodzaju folie do żywności. Folia spożywcza i aluminiowa nie tylko przedłużają trwałość produktów spożywczych, ale także zapobiegają pochłanianiu zapachów. Obie folie sprawdzą się do pakowania żywności i zabezpieczania pojemników. Jednakże dzięki swojej elastyczności folia spożywcza lepiej dopasuje się do kształtu pojemnika lub produktu. Folia typu stretch skutecznie chroni żywność przed zabrudzeniem i wysychaniem, co czyni ją jednym z lepszych jednorazowych opakowań na jedzenie.

Kolejnym niezbędnym gadżetem w kuchni są woreczki do mrożenia. Ich największą zaletą jest zachowanie smaku i zapachu mrożonej żywności. Z kolei przygotowanie napojów i drinków ułatwią woreczki na kulki do lodu z samo zamykającym systemem, zapobiegającym wylewaniu się wody. W rezultacie kostki lodu nie będą pozlepiane.

Odkryj szeroki wybór produktów jednorazowych - do przechowywania żywności i pakowania drugiego śniadania

Torebki i papier śniadaniowy to niekwestionowani liderzy w kategorii przechowywania żywności i opakowań jednorazowych na żywność. Zarówno w papier śniadaniowy, jak i w torebkę śniadaniową zapakujemy kanapkę, owoc, czy kawałek ciasta. Papier śniadaniowy w rolce lub w arkuszu wykorzystamy również do przechowywania jedzenia w lodówce oraz podczas gotowania i pieczenia. Torebki śniadaniowe z kolei to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki nim spakowanie kanapki do szkoły czy pracy trwa zaledwie kilka sekund, co czyni papierowe torebki jednymi z najchętniej wybieranych opakowań jednorazowych na jedzenie.
Produkty jednorazowe to bardzo szeroka i różnorodna grupa produktów. Wykorzystasz je zarówno do zapakowania drugiego śniadania, jak i zabezpieczenia żywności w lodówce. Już dziś zatroszcz się o zapas produktów tego typu na potrzeby Twojej kuchni!

 

pixel