Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Emalia Pleszew

( liczba produktów: 172 )

Emalia Polska Pleszew

Emalia Polska Pleszew - wysokiej jakości garnki emaliowane

Co najbardziej kojarzy Ci się z dzieciństwem? Jesteśmy pewni, że jedną z odpowiedzi jest garnek emaliowany! To popularne naczynie było wykorzystywane przez wszystkie babcie i mamy, które gotowały w nim przeróżne dania. Po wielu latach garnki emaliowany ponownie stały się niesamowicie popularne, a to wszystko dzięki marce Emalia Polska Pleszew. W ofercie Emalia Polska Pleszew nie znajdują się tylko garnki emaliowane - to także brytfanny, kubki i rondle, które również świetnie się sprawdzą w Twojej kuchni!

Emalia Polska Pleszew posiada tytuł ZDROWEJ MARKI ROKU. Produkty, które znajdują się w ofercie marki, są produkowane z myślą o zdrowym stylu życia. Garnki emaliowane są produktem bezpiecznym, idealnym dla alergików i dzieci. Dzięki specjalnej powłoce do dań, które są przygotowywane w garnku, nie przedostają się szkodliwe substancje. Nie reagują one z jedzeniem i dzięki temu możesz ugotowane posiłki przechowywać w lodówce.

Naczynia emaliowane nadają się do każdego typu kuchenki - także na indukcję. Do podgrzewania możesz wykorzystać nie tylko garnki, ale także rondle i kubki, które możesz zabrać ze sobą w podróż! Produkty od marki Emalia Polska Pleszew to nie tylko wysoka jakość. Dzięki niesamowitym wzorom i kolorom sprawdzą się w każdej kuchni. Możesz wybrać spośród wielu rodzajów garnków emaliowanych: małych, dużych, z kwiatami lub jednokolorowe. Wybór należy do Ciebie!

pixel