Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suszarki na pranie

( liczba produktów: 4 )

Suszarka na pranie to bardzo istotny element wyposażenia każdego domu. Nawet jeżeli w Twoim domu suszy się ubrania w suszarce elektrycznej, to zawsze znajdą się takie ubrania, których w niej nie wysuszysz i jedyną opcją będzie suszarka wolnostojąca. Suszarka do prania po spełnieniu swojego zadania powinna być niewidoczna dla oczu, gdyż nie jest najpiękniejszym elementem wystroju mieszkania. Dlatego nasze suszarki są składane, to bardzo wygodna opcja. Z powodzeniem możesz na nich suszyć ubrania również na powietrzu, na przykład na balkonie, czy w ogrodzie. Oferowane przez nas suszarki są stabilne i nie przewracają się pod wpływem umieszczenia na nich wilgotnych ubrań. W związku z tym bez obaw możesz rozkładać je nie tylko w domu.

Dlaczego warto zainwestować w suszarkę na pranie?

Dobrze rozwieszone pranie schnie szybciej, ubrania są mniej wygniecione, co niesie za sobą dalsze skutki. Prasowanie jest o wiele łatwiejsze, a część prania po prostu tego nie wymaga. Dlatego warto poświęcić nieco więcej czasu, by starannie wywiesić pranie. Dzięki rozkładanym skrzydłom powiesisz więcej prania!

Co oferuje sklep Florina.pl?

Suszarka na pranie wolnostojąca zapewni możliwość suszenia ubrań w domu i na dworze. Dzięki rozkładanym skrzydłom rozwiesisz więcej prania. Suszarki do prania składają się do niewielkich rozmiarów, dlatego po wysuszeniu prania możesz je schować za drzwiami, za szafą lub do szafy. 

Suszarka na pranie Amanda to aż 18 m linki, na której możesz rozwiesić wilgotne ubrania. Zbudowana ze stali malowanej proszkowo, dzięki czemu suszarka odporna jest na działanie wilgoci (nie rdzewieje). W asortymencie sklepu dostępnych jest jej kilka kolorów (zielony, czerwony, fioletowy), lecz kolor wysyłany jest losowo. Suszarka do ubrań ma wymiary: 180 cm długości, 103 cm wysokości i 50 cm szerokości. Suszarka Amanda to świetna suszarka balkonowa, która dzięki antypoślizgowym nakładkom jest bardziej stabilna.

Druga z dostępnych suszarek to suszarka na pranie Florina Carmen to solidnej konstrukcji suszarka, której łączna długość linki na pranie to aż 18 m. Zbudowana z elementów z wytrzymałej stali nierdzewnej pokrytej farbą odporną na działanie promieniowania UV oraz innych czynników zewnętrznych. Bez obaw w okresie letnim możesz na niej suszyć swoje pranie w słońcu i wietrze. W okresie zimowym będzie wspaniałym pomocnikiem w suszeniu mokrego prania w domu. Od spodu zamontowano antypoślizgowe nakładki, które zabezpieczają suszarki na pranie przed przesuwaniem się. Wybierz suszarkę, która jest bliższa twoim potrzebom i taka, na jaką pozwala twój budżet domowy

Suszarka na grzejnik to suszarka na pranie idealne dla osób, które nie mają zbyt wiele do prania lub metraż ich mieszkania jest bardzo niski. Choć, w gruncie rzeczy, sprawdzi się również w sytuacji, gdy masz mnóstwo prania, a suszarkę na grzejnik traktujesz, jako tę dodatkową. W ofercie sklepu Florina.pl znajdziesz 2 suszarki grzejnikowe na pranie. 

Grzejnikowa suszarka na pranie Florina Anna to wykonana ze stali, odporna na rdzewienie suszarka, którą możesz powiesić na grzejniku w mieszkaniu lub domu. Drugą opcją zawieszenia tej suszarki jest barierka balkonowa. To wspaniałe rozwiązanie zwłaszcza wtedy, kiedy posiadasz drzwi balkonowe, za którymi jest tylko niewielka barierka, tak zwany balkon francuski, bez możliwości wyjścia na zewnątrz. Suszarka posiada składane ramiona, dlatego zaraz po wykonaniu swojej pracy może być zupełnie niewidoczna. Mimo swoich niewielkich rozmiarów (55x33 cm), łączna długość linek, na których powiesisz pranie to aż 3 metry. Zbudowana jest ze stali malowanej proszkowo. Solidne ramiona w bezpieczny sposób będą podtrzymywały twoje wilgotne pranie podczas suszenia. W ofercie sklepu jest jeszcze druga suszarka na grzejnik o dokładnie takiej samej budowie, lecz jest nieco większa, a powierzchnia wieszania prania to 3,6 m. Suszarka Florina Joanna ma wymiary 60x35 cm.

Co może ci się jeszcze przydać?

Polecamy nasze kosze na bieliznę, a także klamerki do bielizny. Bez tych akcesoriów łazienkowych również ciężko jest się obejść. Kosz na bieliznę skrzętnie ukrywa zbierające się z dnia na dzień ubrania do prania, a klamerki pozwolą na doskonałe rozwieszenie prania.

pixel