Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Suszarki do naczyń

( liczba produktów: 3 )

Nawet jeśli na co dzień korzystasz ze zmywarki, suszarka do naczyń jest elementem, którego w Twojej kuchni nie może zabraknąć. Niektóre akcesoria muszą być myte ręcznie przy pomocy gąbki, ścierki i druciaka. To z kolei sprawia, że niezbędne jest miejsce pozwalające na ich wysuszenie. Dobrze dobrana suszarka ułatwi cały proces. Dzięki niej utrzymasz też kuchnię w czystości.

Suszarki do naczyń - gadżet niezbędny w każdej kuchni

Suszarki do naczyń znacznie przyspieszają ich osuszanie, w wielu przypadkach całkowicie eliminując konieczność wycierania. Dzięki temu, że w naszej ofercie znalazły się modele w rozmaitych kształtach i różnego typu, bez trudu zagospodarujesz przestrzeń w pobliżu zlewozmywaka. Zadbaliśmy o to, by nasze nowoczesne suszarki do naczyń były komfortowe oraz bezpieczne w użyciu. Jest to szczególnie ważne, jeśli w codziennych czynnościach pomagają Ci najmłodsi.

Suszarki do naczyń  - dopasowane do Twojej kuchni

Każda kuchnia jest inna. Dla nas to oczywiste. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego typu suszarek do naczyń - od stojących, narożnych i wieszanych na ścianie, po modele będące swego rodzaju nakładkami na komorę zlewozmywaka. Suszarki do naczyń na zlew polecane są wtedy, gdy dysponujesz modelem dwukomorowym. Tylko wówczas zachowasz pełen dostęp do zlewozmywaka i możliwość łatwego zmywania.

Dostępne w naszej ofercie suszarki do naczyń wykonane są zazwyczaj z tworzywa sztucznego lub stali nierdzewnej. Dotyczy to zarówno małych, jak i większych modeli. O ile te ostatnie są bardziej wytrzymałe na uszkodzenia, tak plastikowe stwarzają mniejsze ryzyko uszkodzenia najdelikatniejszej, np. porcelanowej zastawy.

Dwupoziomowe suszarki do naczyń

Poszukujesz rozwiązania, które będzie nie tylko wygodne, ale i pozwoli zaoszczędzić dużo miejsca? Sięgnij po dwupoziomowe suszarki do naczyń. Zmieścisz na nich nawet dwa razy więcej rzeczy, bez konieczności wygospodarowywania dodatkowej przestrzeni. Szeroka gama tego typu produktów pozwoli Ci wybrać rozwiązanie najlepsze dla Twojej kuchni. Niektóre z nich przeznaczone są do montażu bezpośrednio na ścianie lub do postawienia obok zlewu. Inne zaś zostały stworzone z myślą o specjalnych szafkach, które pozwalają ukryć suszące się naczynia, dzięki czemu nie będą one burzyć wrażenia uporządkowanej przestrzeni.

2-poziomowa suszarka do naczyń często jest skonstruowana w taki sposób, że jedna jej część służy do odstawiania na nią talerzy. Druga jest zaś przeznaczona na miski, kubki i różne pojemniki. Zapewnia to nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo poszczególnych elementów zastawy. Talerze są bowiem utrzymywane w stabilnej pozycji dzięki specjalnie wyprofilowanej kratce, kubki i miseczki mogą natomiast zostać odpowiednio ustawione na płaskiej półeczce.

Suszarki do naczyń - kolory

Podobnie jak inne elementy wyposażenia kuchni, również suszarki do naczyń dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Zarówno mniejsze modele, jak i duże, piętrowe suszarki muszą być bowiem dopasowane do innych elementów wyposażenia wnętrza.

W nowoczesnych kuchniach doskonale sprawdzą się czarne suszarki do naczyń. Są praktyczne i eleganckie; pasują do najmodniejszych aranżacji. Czarne dodatki stanowią bowiem jeden z najmocniejszych trendów ostatnich sezonów.

Największą popularnością nadal cieszą się jednak klasyczne, białe suszarki do naczyń. Na jasnej powierzchni widać nawet najmniejsze zabrudzenia. Pozwala to jednoznacznie określić, kiedy konieczne jest jej wyczyszczenie. Rozwiązanie to cenią sobie osoby, którym szczególnie zależy na higienicznej czystości na najwyższym poziomie.

 

pixel