Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Druciaki

( liczba produktów: 3 )

Przypalony garnek, brytfanna z przypieczonymi resztkami potrawy lub trudne do usunięcia zabrudzenia na kuchence i w piekarniku? Klasycznym sposobem na ich szybkie usunięcie jest druciak - myjka wykonana z metalowych drucików, której nie może zabraknąć w pobliżu zlewozmywaka. Dostępne w naszym sklepie nowoczesne druciaki są wytrzymałe i trwałe. Charakteryzują się odpornością na rdzę i mogą być stosowane z większością popularnych środków czyszczących oraz płynami do mycia naczyń. Dzięki temu są naprawdę niezastąpione w każdej kuchni. Poznaj wybór druciaków wchodzących w skład naszej oferty.  

Druciaki - skuteczne narzędzie w Twojej kuchni

Mocne druciaki ze stali nierdzewnej pozwolą Ci wyczyścić nawet najmocniej zabrudzoną powierzchnię lub naczynie. Każdy, kto kiedyś próbował bezskutecznie usunąć przypalenia lub wyjątkowo lepki brud wie, jakim ułatwieniem może być metalowa myjka. Co ważne, nowoczesne druciaki doskonale czyszczą, ale jednocześnie nie rysują i nie uszkadzają powierzchni ani garnków. W rezultacie trafiają one na suszarkę w nienaruszonym stanie.

Dzięki wykonaniu z wytrzymałej stali, nierdzewne druciaki są bardzo odporne na uszkodzenia i wolno się zużywają. Mogą być użytkowane przez naprawdę długi czas, bez konieczności częstej wymiany. Oznacza to, że stanowią nie tylko praktyczny, ale i ekologiczny wybór do każdej kuchni - tym bardziej że metal może być poddany recyklingowi, w przeciwieństwie do niektórych tworzyw sztucznych.

Niezawodne druciaki do szorowania - dzięki nim zmywanie stanie się łatwiejsze

Druciak do szorowania należy do akcesoriów, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Dzięki nim zmywanie staje się o wiele łatwiejsze. Eliminują bowiem konieczność długiego moczenia naczyń z przypalonymi resztkami jedzenia, a także stosowania wielu agresywnych środków czyszczących.

Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie naczynia można myć przy pomocy druciaków. Nie powinno się ich stosować w przypadku delikatnej porcelany lub szkła, a także garnków i patelni z powłoką teflonową. Szczególną ostrożność trzeba zachować również podczas czyszczenia blatów, kuchenek czy innych powierzchni, które mogą zostać porysowane. Nie zaleca się również używania druciaków do naczyń emaliowanych. W innych przypadkach można je jednak stosować bez obaw. Są na tyle skuteczne, że zazwyczaj nie wymagają używania agresywnych detergentów. Doskonale sprawdzają się ze zwykłym płynem do naczyń lub preparatem do mycia powierzchni.

Zmywaj szybciej i efektywniej z druciakami do naczyń z naszego sklepu

Każdy co jakiś czas boryka się z problemem silnie zabrudzonych naczyń lub powierzchni i to nie tylko nie tylko w kuchni. Dzięki druciakowi do garnków można bez trudu sobie z nimi poradzić. Metalowa myjka doczyści nawet mocno przypalone patelnie, piekarniki, kuchenki czy ruszty na grillu oraz inne przybory kuchenne.

Nie oznacza to oczywiście, że druciak do naczyń może całkowicie zastąpić gąbkę. Wszystko zależy bowiem od tego, jakie zabrudzenia i jaką powierzchnię chcesz wyczyścić. W przypadku delikatnych zanieczyszczeń lub sprzętów podatnych na zarysowania lepszym wyborem będzie gąbka, lub ewentualnie ścierka. Jeśli jednak potrzebujesz pomocnika do zadań specjalnych, sięgnij po jeden z druciaków dostępnych w naszym sklepie. W naszej ofercie znajdziesz różne typy myjek i druciaków, dzięki którym utrzymanie czystości w kuchni nie będzie już żadnym problemem. Zostały one wykonane z trwałych, wytrzymałych drucików, bezwzględnych dla zanieczyszczeń, ale bezpiecznych dla użytkownika. Są też bardzo wygodne w użyciu. Wybierz najwyższej jakości myjki z naszego asortymentu i ciesz się porządkiem każdego dnia.

 

pixel