Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wagi łazienkowe

( liczba produktów: 5 )

Dbasz o linię, zdrowo się odżywiasz, lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Z pewnością w twoim domu zastosowania znajdzie waga łazienkowa. W zależności od tego, jak bardzo skrupulatnie notujesz wyniki swoich ćwiczeń oraz diety, możesz zdecydować, czy będzie to waga elektroniczna, waga łazienkowa mechaniczna lub waga z pomiarem tkanki tłuszczowej. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne wagi łazienkowe z ciekawą szatą graficzną.

Waga łazienkowa

Jak sama nazwa wskazuje - wagi łazienkowe, najczęstszym ich miejscem przechowywania jest łazienka. Dlaczego właśnie tam? Łazienka to bardzo intymne pomieszczenie, w którym bez kozery możesz się zważyć, to miejsce, gdzie nikt nie będzie miał możliwości spojrzenia, jakie cyfry pokazała waga łazienkowa. Dla wielu ludzi ich waga jest tematem tabu, nie lubią o niej rozmawiać, chyba że osiągają spektakularne wyniki, ponieważ zmienili styl życia. Działa to w obydwie strony. Osoby otyłe mają problem z wagą, jak również osoby z niedowagą. Waga, najlepiej, jeśli jest używana rano, kiedy jeszcze nic nie jedliśmy. Tylko tak będziecie w stanie realnie ocenić, jaka jest masa waszego ciała. Nie należy ważyć się obsesyjnie. Wystarczy raz na miesiąc. Kiedy robisz rzeczy, które mają na celu jej obniżenie - z pewnością ważenie się co miesiąc będzie bardziej cieszyć i motywować, niż kompulsywne ważenie się kilka razy w ciągu dnia.

Dobra waga łazienkowa

Czym cechuje się dobra waga łazienkowa? Z pewnością każdy z nas ma swoje typy  bez względu na to, jaka waga jest dla was najlepsza, dla innych akurat ta może okazać się niezbyt trafnym produktem. Jeżeli lubisz urządzenia działające na starych sprawdzonych zasadach, do których nie trzeba używać baterii, a wynik pokazywany jest na tradycyjnych tarczach, postaw na wagę z tradycyjnym mechanizmem. Kiedy lubisz urządzenia elektroniczne, czytelne wyświetlacze, piękne i oryginalne wzory, z pewnością waga elektroniczna będzie tą, na którą z miłą chęcią będziesz wchodził, aby się zważyć. Podczas gdy w sposób bardzo drobiazgowy wykonujesz swoje pomiary, dbasz o każdy szczegół, lubisz widzieć efekty w sposób namacalny - waga diagnostyczna spisze się w twoich wnętrzach doskonale. Jak sam widzisz, wagi różnią się między sobą, każda z nich waży, ale nie każda na dokładnie takiej samej zasadzie.

Waga łazienkowa mechaniczna

Stare dobre rozwiązania są często najlepsze. Tak jest też w tej wadze łazienkowej. Wewnątrz ma ona mechanizm, który nie potrzebuje baterii, aby działać. Dla wielu to rozwiązanie idealne głównie z powodu baterii, które w innych typach wag, trzeba co jakiś czas wymieniać. Waga mechaniczna pokazuje wynik na obrotowej tarczy. Wynik widoczny jest tylko wtedy, kiedy się na niej stoi, niestety nie ma możliwości dokładnego przyjrzenia się wynikowi, kiedy już z tej wagi zejdziecie. Mimo wszystko cyfry na tarczy są bardzo dobrze widoczne, więc nie powinno to stanowić żadnego problemu. Waga łazienkowa mechaniczna dostępna w sklepie Florina.pl ma możliwość kalibracji, to dzięki tej funkcji, wagę możesz bez problemu wytarować, żeby wynik był zawsze wiarygodny. Waga działa natychmiast po tym, kiedy postawisz na niej stopy. Od spodu ma antypoślizgowe nóżki, dzięki czemu zawsze będzie stała na swoim miejscu. Nie zajmuje wiele miejsca, a jej wzornictwo jest bardzo ciekawe. W naszym sklepie znajdziesz ją w 3 różnych wzorach.

Waga elektroniczna

Wagi elektroniczne są z pewnością bardziej nowoczesne. Ich wygląd może być dowolny, ze względu na technikę, jaką wykorzystuje się w ich produkcji. Wagi dostępne w sklepie florina.pl są w wielu różnych motywach od morskiego piasku po zieloną trawę. Szklane podesty, do których przyklejany jest wzór, zadziwia swoją oryginalnością dokładnością. Waga analityczna przez nas oferowana działa z bardzo dużą dokładnością, bo aż do 100 g. Zakres jej pomiaru to 180 kg. Mierzy w kilku różnych systemach mierniczych. Waga elektroniczna łazienkowa to bardzo lekka waga, która ma obudowę z hartowanego szkła. Ciężko ją zarysować, ponieważ materiał, z jakiego została zrobiona, jest bardzo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Bardzo czytelny wyświetlacz sprawia, że bez problemu wynik odczyta każdy, nawet osoby mające problemy ze wzrokiem. Martwisz się, że nie będziesz przygotowany na wymianę baterii? Nic bardziej mylnego! Waga ma wskaźnik wyczerpywania się baterii, zatem zanim skończy działać całkowicie, Ty z pewnością zdążysz dokupić do niej baterie. Poprawne działanie wagi, przede wszystkim, opiera się na mocy baterii, zatem dbaj o to, by zawsze miały one odpowiednią porcję mocy w zapasie.

Waga z pomiarem tkanki tłuszczowej

Waga diagnostyczna to waga, której oczywiście głównym zadaniem jest zważenie masy ciała, ale posiada ona jeszcze szereg dodatkowych funkcji, które w tradycyjnych wagach nie są dostępne. Inteligentna waga potrafi określić wiele czynników, które pomogą lepiej zobrazować przemiany, jakie zachodzą w organizmie. W sklepie Florina.pl mamy do zaoferowania wagę łazienkową Botti Fit, która dokona pomiaru:

  • masy ciała
  • tkanki tłuszczowej
  • wody w organizmie
  • masy kostnej
  • BMI
  • kalorii.

Waga wykonana jest z solidnych materiałów, jej wygląd doskonale wpasuje się do każdej łazienki. Oprócz wielu możliwości pomiarowych ma także możliwość zapamiętywania 10 wcześniejszych wyników, jakie na niej dokonano. Waga Botti Fit waży z dokładnością do 100 g, a zakres jej pomiaru to aż 180 kg. Wykonana jest z hartowanego szkła, które odporne jest na zarysowania i obtłuczenia. Wyświetlacz LCD gwarantuje wysoką jakość odczytu. Z wyświetlacza odczytasz swoją wagę, procentowy udział pozostałych badanych składników, a także sprawdzisz poziom zużycia baterii. Dzięki tej wadze już nic Cię nie zaskoczy!

pixel