Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miksery

( liczba produktów: 6 )

Mikser jest urządzeniem niezbędnym w każdej kuchni. Chyba że zupełnie nie bierzesz pod uwagę przygotowania nawet prostego ciasta, czy naleśników. Istnieją przepisy na ciasto mieszane łyżką, czy widelcem, ciasto na naleśniki można wymieszać trzepaczką, tak samo, jak ubić białka. Wszystko się zgadza. Tylko kto ma teraz na to czas? Przy użyciu tych narzędzi czas przygotowywania potraw znacznie się skraca. Oczywiście mowa o wszystkich tych potrawach, do których użycie miksera jest możliwe i wskazane.

Mikser

Mikser kuchenny to urządzenie, dzięki któremu przygotujesz wiele smakołyków, takich jak ciasto marchewkowe, babeczki, torty z kremami, czy domowe pieczywo. W sklepie Florina.pl dostępnych jest kilka mikserów. Każdy z nich ma nam coś dobrego do zaoferowania. Moc tych urządzeń waha się między 150 W, a 300 W. Większość z nich oferuje nam moc 300 W, która powoduje, że miksery są szybkie i mocne. Ubijanie, czy miksowanie odbędzie się zatem błyskawicznie i precyzyjnie. Każdy model posiada również zabezpieczenie przed przypadkowym wypadaniem wahadeł z miksera.

Mikser ręczny 

Jednym z mikserów z asortymentu sklepu florina.pl jest mikser ręczny Botti Paolo. Ma on moc 300 W, dzięki czemu przygotowuje ciasta, kremy, pianę z białek, ciasto na naleśniki i wiele innych w szybkim czasie. Mikser kulinarny wykonany jest z solidnych materiałów, co sprawia, że mikser będzie niezawodnie służył przez kilka lat. Super komfortowy i poręczny uchwyt zapewnia przyjemną pracę ze słodkim zakończeniem. Używając miksera, wyzbędziesz się bólu ręki, który przy tradycyjnej trzepaczce, jest czymś, na porządku dziennym. Mikser ręczny ma ergonomiczny kształt. Końcówki do ubijania wykonane zostały z chromowanej stali. W zestawie są dwie końcówki do ubijania i dwie końcówki do mieszania. Mieszadła ze stali są bardzo wytrzymałe i świetnie pracują. Mikser ten jest koloru białego z szarymi akcentami, pasuje do każdej kuchni, a uniwersalny wygląd sprawia, że przemijająca moda nie wypiera go z żadnych kanonów. Z pomocą miksera wykonasz wiele słodkich ciast, babeczek, placuszków, czy naleśników, ale również słonych sosów, których nie powstydziłby się żaden szef kuchni.

Mikser nie musi być ponadczasowy, może być taki, jak akurat w tym momencie się komuś podoba. Takim mikserem jest mikser ręczny Botti Nero i jego odpowiednik w kolorze białym: mikser ręczny Botti Bianco Nietuzinkowy kształt i zdobienia przypominające diamentową obudowę to z pewnością cechy, które zwrócą na nie uwagę każdego, kto je spotka, na przykład u znajomych, którzy mają dobry gust. To miksery o mocy 300 W. Każdy w zestawie posiada po dwa mieszadła hakowe i trzepakowe. Posłużą one do ubicia piany, ubicia śmietany, wymieszania ciasta ucieranego, ciasta na biszkopt, czy zrobieniu ciasta na naleśniki. Posiadają przycisk zwalniający mieszadła, a także zabezpieczenie, które nie pozwala im się samoistnie wypiąć z urządzenia. Masywny i duży uchwyt sprawia, że urządzenie pewnie trzyma się w dłoni, nawet podczas najcięższej pracy urządzenia. Miksery te pasują do kuchni nowoczesnych, a zwłaszcza do tych, urządzonych w stylu glamour. 

Mikser z misą obrotową

Mikser z misą obrotową to chyba najbardziej wygodny z mikserów dostępnych w sklepie Florina. Botti Espirima to mikser, który ma moc 300 W, chromowane mieszadła hakowe i trzepakowe, przycisk zwalniający mieszadła, a także misę i stojak. Przypięty do stojaka jest nieocenionym pomocnikiem w kuchni. Podczas gdy mikser pracuje, ty możesz robić coś, co jeszcze wymaga przepis, lub zupełnie coś innego. To prawdziwy pomocnik w każdym domu. 5-stopniowa regulacja prędkości pracy miksera pozwala na dostosowanie szybkości pracy do dania, jakie chcemy wykonać. Obrotowa misa wspaniale ułatwia miksowanie. Oprócz tego, że wcale nie trzeba trzymać miksera w dłoni, to misa, podczas pracy, cały czas delikatnie się obraca i mieszadła mogą lepiej wykonywać swoją pracę. Misa ma pojemność 3 l. Do zestawu została dołączona do niej pokrywka, dzięki której bez obaw i bez wyjmowania zawartości, możesz ją zamknąć i przenieść do lodówki.

pixel