Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miski ze stali nierdzewnej

( liczba produktów: 9 )

Miski to nieodłączny element każdej kuchni, gdzie wykorzystywane są na wiele różnych sposobów. W roli naczyń zarówno do przygotowywania, jak i przechowywania jedzenia szczególnie dobrze sprawdzają się miski ze stali nierdzewnej.

W ofercie sklepu Florina znajdziesz małe i duże miski ze stali nierdzewnej. Dostępna jest m.in. miska ze stali nierdzewnej o średnicy 30 cm, 40 cm i 50 cm. Warto zaopatrzyć się w kilka stalowych misek o różnych rozmiarach, aby móc swobodnie dobierać ich wielkość stosownie do wykonywanej czynności.

Najważniejsze zalety misek ze stali nierdzewnej

Stalowa miska jest przede wszystkim niezwykle solidna i wytrzymała. Cechuje się dobrą odpornością na działanie zarówno niskich, jak i wysokich temperatur, dzięki czemu można ją chować do lodówki czy zamrażarki, a nawet traktować wrzątkiem. Śmiało można też podgrzać w niej jedzenie, np. w mikrofalówce. Miska stalowa nie wchodzi w reakcje ze znajdującą się w niej żywnością i nie przenika zapachami. Dlatego nie ma znaczenia, co w niej przechowujemy, wystarczy ją później jedynie dobrze umyć, byle nie w zmywarce.

Miski kuchenne ze stali nierdzewnej - wielkość i przeznaczenie

Miska stalowa duża wręcz idealnie sprawdzi się do roztrzepywania białek czy ubijania jajek na biszkopt, mieszania składników ciasta czy rozpuszczania czekolady. W misce ze stali nierdzewnej 50 cm można przechowywać przygotowane już jedzenie, np. sałatki. W tej roli szczególnie dobrze sprawdzi się miska stalowa z pokrywką, która zapobiegnie przenikaniu do znajdującej się w niej żywności zapachów i smaków innych pokarmów przechowywanych w lodówce.

Na wyposażeniu kuchni oprócz miski ze stali nierdzewnej 40 cm czy 50 cm dobrze jest mieć także dużo mniejsze miseczki, które z kolei umożliwią przygotowywanie sosów i dressingów. W naszej ofercie znajdziesz miski ze stali w dosłownie każdym rozmiarze, więc nie pozostaje Ci teraz nic innego, jak tylko przejrzeć asortyment i złożyć zamówienie.

pixel