Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Miski kuchenne

( liczba produktów: 30 )

W kuchni podczas przygotowywania i do serwowania potraw używa się wielu naczyń. Jednymi z najczęściej wykorzystywanych są różnego rodzaju miski. Chętnie sięgamy przede wszystkim po miski plastikowe, które są bardzo lekkie, a przez to praktyczne. Dlatego w każdym domu powinien znaleźć się przynajmniej jeden komplet misek o różnej wielkości. W sklepie Florina.pl znajdziesz miski plastikowe kuchenne w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Ich dużą zaletą jest stosunkowo niska cena - małe kolorowe miski plastikowe kupić można już za kwotę rzędu kilku złotych. Za miski plastikowe kuchenne duże zapłacić trzeba od kilkunastu złotych wzwyż. Najbardziej opłaca się kupować miski plastikowe do kuchni, ponieważ ceny pojedynczych miseczek są wtedy dużo korzystniejsze.

 

Zalety plastikowych misek do kuchni

Niska cena to tylko jedna z wielu zalet misek z plastiku. Plastik jest materiałem, który łatwo utrzymać w czystości. Nie chłonie zapachów i się nie odbarwia. Jest bardzo trwały - nawet jeśli plastikowa miska wysunie nam się z rąk i upadnie na podłogę, to prawdopodobnie nic się z nią nie stanie. Jeśli zdecydujemy się na miski plastikowe kuchenne z pokrywką, to dodatkowo zyskamy zabezpieczenie przed przenikaniem zapachów przy przechowywaniu potraw.

Plastikowe miski kuchenne duże - do czego się przydadzą?

Miski z plastiku mają w kuchni szerokie zastosowanie. Sięga się po nie prawie codziennie i wykorzystuje praktycznie do wszystkiego. Miski kuchenne plastikowe duże wprost idealnie nadają się do przygotowywania potraw. Można w nich robić różnego rodzaju sałatki.

Plastikowe miski na sałatki przeznaczone są także do serwowania i przechowywania. Raczej nie postawimy ich na stole na uroczystym przyjęciu, ale już na przyjęciu urodzinowym dziecka pewnie tak. Zamykane miski plastikowe na sałatki można też zabierać ze sobą na wynos.

Z plastikowych misek można korzystać także w trakcie samego procesu przygotowywania potraw. Sprawdzą się do roztrzepywania jajek, mieszania masy na ciasto czy na obierki podczas obierania warzyw.

Miski plastikowe kuchenne - zestaw

Nie mając w domu plastikowych misek, warto zdecydować się od razu na cały zestaw. Oferujemy komplety misek plastikowych kuchennych dostępne w różnych kolorach. W zestawie każda miska ma inną pojemność. Przykładowy komplet zawiera miski o pojemności 500 ml, 1,3 l, 3 l i 5,2 l. Mając go w domu zawsze będziemy mieć możliwość sięgnięcia po miskę o takiej wielkości, która idealnie sprawdzi się w przypadku czynności, którą aktualnie wykonujemy.

pixel