Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pojemniki na ciasto

( liczba produktów: 1 )

Pasjonaci wypieków dzielą się na dwie grupy –  na tych, którzy posiadają pojemniki na ciasta i na tych, którzy dopiero staną przed koniecznością ich zakupu. Dlaczego? Ponieważ spakowanie ciasta czy tortu przed jego przewiezieniem nie jest zadaniem łatwym. Opakowania na ciasta to niezbędny gadżet w każdej kuchni. Ich najważniejszym zadaniem jest zapewnienie bezpiecznego i wygodnego transportu słodkiego wypieku oraz zabezpieczenie przed jego uszkodzeniem. Dodatkowe zalety pojemników na wypieki to ochrona przed pochłanianiem zapachów z lodówki oraz przed wysychaniem, co przedłuża świeżość ciast.  

Mniejsze porcje ciasta można przechowywać, wykorzystując produkty jednorazowe, takie jak torebki i papier śniadaniowy oraz folie do żywności, a także mrozić z wykorzystaniem woreczków do mrożenia.            

Wybierz idealny, dopasowany do Twoich potrzeb pojemnik na ciasto

Idealny pojemnik na ciasto musi spełniać szereg wymogów. Powinien być wykonany z bezpiecznych, posiadających atest na kontakt z żywnością i wytrzymałych materiałów oraz mieć odpowiednią wielkość. Pojemnik musi łatwo się otwierać i zamykać, najlepiej dzięki specjalnym klipsom, dzięki czemu zyskamy pewność, że nie otworzy się podczas przenoszenia.
Dobrze, jeśli pojemniki na ciasto posiadają uchwyt, ułatwiający ich przenoszenie oraz specjalną tackę, która może pełnić funkcję półmiska do serwowania wypieku. Dzięki temu nie trzeba będzie go przekładać na talerz. Bardzo ważne jest, aby pojemniki na ciasta były szczelne i chroniły przed zanieczyszczeniem czy atakiem owadów.

Praktyczne i stylowe pojemniki na ciasto dla każdego smakosza - wybierz coś dla Twojej kuchni!

Pojemnik do ciasta posiada wiele zalet. Nie tylko zabezpiecza ciasto podczas transportu, czy przenoszenia, ale również eksponuje ciasto. Staranne wykonanie i delikatna kolorystyka pojemników sprawdzą się również podczas podawania ciast na stół. Pojemnik nadaje się przechowywania wypieków w lodówce, co przedłuża ich świeżość. Pojemnik na ciasto z pokrywką to produkt uniwersalny, można go wykorzystać także do przechowywania pieczywa oraz mniejszych wypieków cukierniczych: drożdżówek, ciastek, pączków itp.
Z pojemnikiem na ciasto z pokrywą Twoje wypieki pozostaną świeże i nienaruszone! W ofercie naszego sklepu na pewno znajdziesz pojemniki idealnie odpowiadające Twoim potrzebom!

 

 

pixel