Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Torebki i papier śniadaniowy

( liczba produktów: 3 )

Spakowanie posiłku do szkoły czy pracy nie jest prostym zadaniem. Wszystkim nam zależy przecież, aby jedzenie zachowało swoją formę i nie przesiąknęło zapachem opakowania. Mimo poświęconego rano czasu na przygotowanie zdrowego posiłku, na przerwie czeka nas rozczarowanie. Nierzadko zdarza się bowiem, że widok posiłku znacząco odbiega od tego, co przygotowaliśmy w domu. Najbardziej problematyczne wydają się wszelkie dania z sosami. Na szczęście na rynku dostępnych jest coraz więcej pojemników, chroniących przed przeciekaniem czy wymieszaniem składników. A w co zapakować kanapkę? Czy potrzebujemy specjalnego pojemnika, czy wystarczy papier śniadaniowy?

Świeże i smaczne. Torebki śniadaniowe utrzymujące posiłki w idealnej kondycji

Spakowanie kanapki nie powinno nam przysporzyć żadnego problemu. Wybór, w czym umieścić sandwicha, jest spory: produkty jednorazowe, takie jak torebki śniadaniowe, papier śniadaniowy, czy folie do żywności; wielorazowe, jak papier woskowany, a nawet specjalne termiczne torby śniadaniowe, jeśli jesteśmy miłośnikami kanapek na ciepło. Torebki śniadaniowe papierowe będą najlepszym wyborem dla osób w ciągłym niedoczasie, które na przygotowanie i spakowanie kanapki mają maksymalnie kilka minut. Główną zaletą papierowych torebek śniadaniowych jest ich łatwe odrywanie, co sprawia, że pakowanie jedzenia jest proste i szybkie. Białe torebki śniadaniowe skutecznie chronią przed wysuszeniem, są wytrzymałe i bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Zdrowe i ekologiczne. Papierowe torebki śniadaniowe dla świadomych konsumentów

Jeśli kanapka zawiera dodatek sosu, czy warzywa takie jak pomidor, zwykły papier śniadaniowy może nie wystarczyć, aby dostatecznie zabezpieczyć nasz posiłek. W takim wypadku lepiej sprawdzi się papier śniadaniowy woskowany, który skutecznie zabezpiecza produkty spożywcze przed tłuszczem i wilgocią. Co ważne, ma on również właściwości antybakteryjne i przepuszczając powietrze, spowalnia procesy pleśnienia. Jest to również rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne – arkusze mogą być wielokrotnie wykorzystywane, nawet do dwóch lat, co sprawia, że koszt jednostkowy jest niewielki. Po użyciu wystarczy je przetrzeć przy użyciu zimnej wody i wysuszyć przed ponownym spakowaniem w nie posiłku.
Papier śniadaniowy w rolce oraz papier śniadaniowy w arkuszach to kolejne propozycje korzystne zarówno dla planety, jak i portfela. Są tańsze niż torebki śniadaniowe i można wykorzystać je także do pieczenia.

Wiesz już, jak najlepiej zapakować drugie śniadanie do pracy. Sprawdź przy okazji, jak bezpiecznie przechowywać i przenosić ciasta dzięki pojemnikom na ciasta oraz poznaj skuteczne sposoby na mrożenie – woreczki do mrożenia.

 

pixel