Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Śniadaniówki

( liczba produktów: 3 )

Pudełko śniadaniowe to idealny sposób na przechowywanie żywności, którą zabieramy ze sobą do szkoły czy pracy. W zależności od wielkości jest w stanie pomieścić jednocześnie kanapki i owoce, a nawet cały obiad. Wybór śniadaniówki nie może być przypadkowy, a już na pewno nie, jeśli chodzi o dzieci. Z jednej strony powinna być lekka, pojemna i szczelna, a z drugiej kolorowa i ładna, aby dziecko chętnie po nią sięgało i zjadało wartościowy posiłek, zamiast kupować niezdrowe przekąski w szkolnym sklepiku. Bo chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że człowiek je oczami, w szczególności dzieci. W ofercie Florina.pl znajdziesz śniadaniówki do szkoły i pracy, z przegródkami i bez przegródek, w różnych kształtach i rozmiarach. Do wyboru są pudełka w różnych kolorach, przyozdobione postaciami z bajek, jak również przezroczyste pojemniki śniadaniowe bez żadnych ozdób.

Śniadaniówki dla dzieci i dorosłych - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Jedną z najważniejszych kwestii, na którą trzeba zwrócić uwagę przy zakupie śniadaniówki, jest tworzywo, z jakiej została wykonana. Materiał ten powinien być przeznaczony do kontaktu z żywnością i przede wszystkim być wolny od BPA. Jest to szkodliwy związek chemiczny, który w podwyższonej temperaturze lub w przypadku uszkodzeń pojemnika przenika do żywności. Informacje na temat materiału, z jakiego wykonane są śniadaniówki szkolne i do pracy, najczęściej widnieją w opisie produktu. Odpowiednie oznaczenia świadczące o bezpieczeństwie użytkowania można znaleźć także na samej śniadaniówce.

Najlepsze śniadaniówki z przegródkami do szkoły i pracy

Śniadaniówka powinna być jak najlżejsza. Pakowane do niej będzie jedzenie, które także swoje waży, a przecież nie jest to jedyna rzecz, jaka trafi do torby czy plecaka. Lepiej więc nie dokładać sobie niepotrzebnego ciężaru.
Znaczenie przy wyborze ma też wielkość. W tym przypadku jednak wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Najważniejsze, by wszystko się zmieściło. W ofercie naszego sklepu znaleźć można zarówno małe śniadaniówki, do których zmieści się jedynie kanapka i co najwyżej drobna przekąska, jak i duże śniadaniówki, do których spokojnie wejdzie kanapka, pokrojone warzywa i owoce, a nawet batonik.

Śniadaniówki z przegródkami są bardzo wygodne do przechowywania żywności, jeśli planujemy pakować do nich różne pokarmy. Umieszczone w oddzielnych przegródkach nie będą się ze sobą mieszać.

Przy zakupie warto jeszcze zwrócić uwagę na szczelność i zamknięcie śniadaniówki. W przypadku dzieci najlepszym wyborem będzie śniadaniówka zamykana na specjalny zatrzask, który ograniczy ryzyko przypadkowego otwarcia pojemnika w plecaku.

Śniadaniówki dla dzieci do szkoły - propozycje dla dziewczynki i chłopca

O ile dla dorosłego człowieka wygląd śniadaniówki do pracy nie ma aż tak dużego znaczenia, o tyle dla dziecka oprócz wyglądu lunchboxa zwykle praktycznie nic więcej się nie liczy. Dlatego kupując śniadaniówkę dla dziecka do szkoły, przyłóżmy do niego dużą wagę. Warto też zapytać pociechę o zdanie, czy wybrana przez nas śniadaniówka jej się podoba. Pamiętajmy, że w przypadku dzieci granica między ?fajna? a ?obciachowa? jest bardzo cienka, a szkoda wydawać pieniądze na śniadaniówkę, z której obdarowany zwyczajnie nie będzie chciał korzystać.

W naszym asortymencie dostępne są śniadaniówki dla młodzieży i dzieci w różnych wariantach kolorystycznych. Wybór jest naprawdę spory, można więc znaleźć ciekawe śniadaniówki dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

pixel