Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Praktyczna

( liczba produktów: 184 )

Praktyczna

Praktyczne artykuły dla gospodarstwa domowego

W każdym gospodarstwie domowym należy utrzymywać porządek i czystość. Do tego potrzebne są odpowiednie sprzęty i różnego typu akcesoria, które ułatwią każdą czynność. Z pomocą przychodzi nowa marka Praktyczna! Oferuję szeroką gamę produktów do gospodarstwa domowego, które są niezastąpione.

Marka Praktyczna to przede wszystkim artykuły do kuchni i do domu. W ofercie znajdują się akcesoria, które pomagają utrzymać czystość, jak np. wiadro do wody, zmiotka, ścierki lub też mop. Są to podstawowe produkty do sprzątania, bez których trudno mówić o sprzątaniu, praniu lub myciu podłóg i naczyń. Praktyczna to także artykuły do organizacji zlew i worki na śmieci. Dodatkowo zakupisz również woreczki strunowe, które wykorzystasz podczas mrożenia i woreczki do lodów.

Dzięki praktycznym akcesoriom od marki Praktyczna posprzątasz każdy zakątek swojego domu - wypolerujesz podłogi, a kurz zniknie w mgnieniu oka. To także artykuły kuchenne i produkty do organizacji przestrzeni. W ofercie znajdziesz koszyki ratanowe w wielu kolorach i rozmiarach, pojemniki z pokrywą, a nawet pojemniki na śniadanie! Do kuchni sprawdzą się również pojemniki na odpady, tace antypoślizgowe lub miski, które wykorzystasz podczas gotowania. "

pixel