Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pakuj w słoiki

( liczba produktów: 101 )

Zachowaj smak truskawki skąpanej w słonecznych promieniach. Rozkoszuj się chrupkim ogórkiem kiszonym – naszą dumą narodową. Degustuj świeżo wyciśnięte soki z jabłek pochodzących z rodzinnych sadów. Dzięki konfiturom, dżemom, sokom i innym domowym przetworom przez cały rok będziesz cieszył się wspomnieniem lata. 

Sezon na przygotowywanie domowych przetworów rozpocznij od zaopatrzenia się w odpowiednie artykuły. Słoiki, nakrętki, sokowniki, beczki oraz inne elementy znajdują się tuż w zasięgu Twojej ręki. Odkryj słoiki Quattro Stagioni zdobione grawerem. Zaletą tych słoików jest możliwość robienia przetworów bez konieczności pasteryzowania słoików.

Jeśli jesteś fanką tradycyjnych weków z gumką, polecamy z naszej oferty słoiki Fido marki Bormioli Rocco. Dzięki nim robienie domowych przetworów będzie czystą przyjemnością. Słoiki o klasycznym designie występują w różnych rozmiarach i pojemnościach. Możesz je wykorzystać nie tylko do przetworów, ale też do robienia domowych dekoracji, na przykład mikro lasów w szkle. W słoikach przechowuj artykuły sypkie, jak mąka lub ryż albo smakołyki dla najmłodszych, na przykład cukierki.

Znajdź też trochę czasu, by samemu przyrządzić syropy, likiery, soki i inne trunki. Do ich wykonania przydadzą się zarówno garnki nierdzewne, drobne akcesoria kuchenne, jak i odpowiednie butelki do przechowywana napojów przez całą zimę. Nie zapomnij o sokowniku, który ułatwi przyrządzanie owocowych napojów. Niech wszystkie Twoje domowe przetwory zachęcają wyglądem, a po otwarciu niech zaskakują niezapomnianym smakiem.

Przyrządzanie domowych zapraw jest banalnie prostą sprawą, pod warunkiem, że masz w swojej kuchni wszystkie najpotrzebniejsze gadżety. Przetwory przetworami, ale świeżymi owocami należy przede wszystkim najeść się do syta. W końcu sezon letni w naszym kraju bardzo krótko trwa.

Truskawki, maliny, porzeczki i jagody - delektuj się ich smakiem na śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. W szklanym słoiku zrób musli z jogurtem. Tak efektownie podany posiłek zachęci do degustacji każdego.

Miksuj zdrowe koktajle, które zabierzesz ze sobą do pracy lub w podróż. W tym celu używaj butelki do smoothie albo słoika z uchem i słomką. Skuś się na owocne zakupy w sklepie Zasmakuj Radości. Niech specjały domowej spiżarni staną się Twoją dumą!

pixel