Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aida

( liczba produktów: 1 )

Ciepło domowego ogniska

Tempo życia jakie narzucamy sobie na co dzień, natłok obowiązków a także spotykające nas troski, sprawiają, że termin domowego ogniska zanika w życiowym pośpiechu. Jednak, każdy z nas pamięta chwile w domu rodziców, przy kominku z zapachem świeżo upieczonego ciasta. Wypady z dziećmi sąsiadów na sanki, spacery po sielskiej okolicy czy też zabawy w wielkim ogrodzie, w którym mogliśmy poczuć się jak w krainie czarów. A to wszystko zakończone wieczornym, ciepłym mlekiem. Zapach domowego jedzenia zapewniał nam poczucie bezpieczeństwa i otulał niczym gruby koc. Na dziecięce smutki nic nie pomagało, tak jak ciastka z cukrem i powidłami od ukochanej babci.
Aż do teraz, kiedy jesiennym wieczorem zamkniemy oczy, możemy ujrzeć wszystkie ciekawe przedmioty z domu dziadków. Stare tomiki poezji, drewniane ramki ze zdjęciami, zasuszone kwiaty, które wprowadzały w nas w tajemniczy, a zarazem błogi nastrój.
Obecny rynek sprzedaży oferuje nam szereg stylowych i nowoczesnych naczyń. Mimo to, żadna kawa i herbata nie smakowała tak dobrze, jak w kubku od babci. Nadawał on każdemu napojowi wyjątkowej oprawy.
Teraz, w naszych domach, stwórzmy również ciepło domowego ogniska. Wybierzmy przedmioty, które wprowadza nas w ten magiczny nastrój.

Hand made, uchylone okno do przeszłości…

Trend hand made, zyskuje coraz większą popularność we wzornictwie. Zarówno na skalę światową, jak i krajową. Naczynia wykonane tradycyjną metodą, w dawnym stylu wprowadzą do naszych mieszkań pozytywny, pełen spokoju nastrój. Można powiedzieć, że dzięki nim wracamy do przeszłości. Trudno, więc nie dostrzec wyjątkowej wartości takich przedmiotów.

Zastanówmy się, czy pragniemy otaczać się prostymi przedmiotami, które możemy dostrzec u swoich znajomych, czy jednak wolimy wyróżnić się oryginalnością. Naczynia wykonane w stylu hand made, umożliwią Tobie stworzenie unikatowej zastawy stołowej. Zachwycisz nią wszystkich swoich gości, nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Zatem czy nie warto, otaczać się niespotykanymi przedmiotami?

Proste sposoby, na wprowadzenie stylu hand made do twojego domu

Zmiana wystroju nie musimy wiązać się z dużymi wydatkami, które obciążą twój portfel. Postaw na małe rzeczy, które stworzą wielką zmianę! Powszechnie wiadome jest, że zapachy wprowadzają nas w pozytywny nastrój. Zapal w swoim domu naturalne świece zapachowe, kadzidełka, a w szafach umieść bawełniane woreczki z suszonymi kwiatkami. Zapachy natury przywołują wspomnienia letnich dni. W wolnej chwili, upiecz pyszne ciasto, którego zapach zabierze Cię w podróż do dzieciństwa. Doskonałym pomysłem, jest umieszczenie w różnych miejscach, ramek ze zdjęciami czy inspirującymi pocztówkami. Na stole porzuć poranną gazetę, wazon ze świeżymi kwiatami, a całość dopełnij oryginalną zastawą, którą stworzysz dzięki kolekcji Aida.

Kolekcja Aida, magiczna oprawa każdego posiłku

Naczynia z kolekcji Aida, sprawdzą się doskonale do podawania dań śniadaniowych, deserów, kolacji, a przede wszystkim gorących napoi, takich jak kawa czy aromatyczna herbata. Filiżanki, kubki, salaterki oraz talerze dają możliwość dowolnego łączenia. Produkty są wykonane z odpornej ceramiki, która jest odporna na uszkodzenia i posłuży na lata w twoim domu. Uniwersalne pojemności, zaspokoją każde pragnienie. Nawet w chłodne, zimowe wieczory, kiedy ciepły posiłek działa jak ratunek. Najważniejszym elementem, tej kolekcji jest zdobienie. Przypomina ono ciepły, wełniany sweter lub zimową gałązkę. Dzięki temu, poczujesz prawdziwy klimat domowego ogniska w stylu hand made. Połącz kilka naczyń w prezent dla bliskiej osoby. Podaruj najwyższą jakość i komfort.

pixel