Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Niesamowity design w Twojej kuchni - nowa kolekcja Aspen marki Florina

2021-02-22
Niesamowity design w Twojej kuchni - nowa kolekcja Aspen marki Florina

Sprzęt kuchenny nie musi być nudny! Dowodem na to jest piękna kolekcja Aspen, którą stworzyła marka Florina. Postawiono w niej na prosty, ale jakże efektowny design - połączenie bieli i drewna. Ten prosty duet sprawdzi się w każdej kuchni. Nie tylko ze względu na cudowny wygląd, ale także jakość wykonania i zastosowanie powłoki ceramicznej, która znacznie ułatwi gotowanie!

                                                                            xx

O kolekcji słów kilka

Kolekcja Aspen składa się z wielu uniwersalnych naczyń do gotowania oraz akcesoriów kuchennych. Znajdziemy w niej zarówno patelnie do pieczenia w kilku wielkościach, wok, garnki aluminiowe w trzech rodzajach pojemności oraz rondel o średnicy 16 cm. Na akcesoria składają się m.in. chochla do zupyubijak do ziemniaków czy łyżka do serwowania. Cała kolekcja utrzymana jest w bieli i drewnie. Zarówno akcesoria kuchenne, jak i naczynia do gotowania nie pochłaniają barwników oraz są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Najwyższa jakość materiałów

Garnki, patelnie oraz rondel są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie z nich są stworzone z aluminium, dzięki czemu równomiernie się nagrzewają. Posiadają oryginalną 3-wartswową powłokę ceramiczną Excilon, która zapobiega zarówno ścieraniu, jak i przywieraniu potraw. Dodatkowo bardzo długo utrzymuje ciepło. Wszystkie naczynia do gotowania nadają się nie tylko do duszenia, ale także pieczenia z użyciem niewielkiej ilości tłuszczu. Akcesoria kuchenne z kolekcji Aspen są wykonane z nylonu, który jest odporny na bardzo wysokie temperatury. Możesz je używać do sprzętu kuchennego o dowolnej powłoce, bez obaw o jej zarysowanie. Zarówno naczynia do gotowania, jak i akcesoria kuchenne są w kolorze białym i posiadają drewniane uchwyty. Nie tylko piękne kontrastują z bielą, ale również zapewniają Twoje bezpieczeństwo, ponieważ nie nagrzewają się w trakcie ich użytkowania.

Nowy wymiar innowacyjności 

Bardzo ciekawym rozwiązaniem, który jest zastosowany w naczyniach z kolekcji Aspen są silikonowe pierścienie. Mają one za zadanie kontrolować temperaturę nagrzewającego się garnka. Znajdują się tuż obok drewnianej części uchwytów. Kiedy garnki są idealnie nagrzane ich kolor zmienia się na intensywny czerwony. Dodatkowo, wszystkie garnki oraz rondel, które są w składzie kolekcji, posiadają szklaną pokrywę, która pozwala na kontrolowanie przygotowywanego dania. Naczynia marki Florina sprawdzą się na każdego rodzaju kuchence - zarówno gazowej, jak i na indukcji. Niestety, z uwagi na wykorzystanie drewna w uchwytach, zaleca się mycie ręczne akcesoriów oraz naczyń do gotowania.

 

Czajnik elektryczny w kolekcji? Jasne!

Dodatkowym elementem, który również składa się na kolekcję Aspen jest czajnik elektryczny marki Botti Electronic. Ten ceramiczny czajnik świetnie współgra z pozostałym sprzętem kuchennym. Niewątpliwie jego atutami jest bardzo cicha praca i automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody. Posiada grzałkę płytową, która ułatwia czyszczenie i jest odporna na osadzanie się kamienia. Warto również wspomnieć, że dzięki temu, że jest wykonany z ceramiki, nie pochłania żadnych szkodliwych substancji podczas gotowania wody.

Kolekcję Aspen marki Florina możesz zakupić w wielu różnych wariantach. Garnki, patelnie, wok, rondel oraz wszystkie akcesoria kuchenne występują w pojedynczych egzemplarzach. Jeśli jednak chcesz zakupić całą kolekcję, możesz to zrobić na kilka sposobów. W sklepie Florina.pl zakupisz zarówno komplet garnków, zestaw patelni, a nawet całość kolekcji włącznie z akcesoriami kuchennymi lub czajnikiem elektrycznym! Wybór należy do Ciebie!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

pixel