Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Marka Emalia Polska Pleszew nagrodzona tytułem Zdrowa Marka Roku.

W obecnych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na to, aby ich zdrowie było w dobrej formie. W trakcie trwania pandemii człowiek jest bardziej świadomy swoich decyzji i wybiera produkty, które są bezpieczne dla zdrowia. Jak wiadomo, wszystko zaczyna się od środka – jeśli odżywiasz się zdrowo, to organizm również działa prawidłowo. Oprócz produktów dobrej jakości należy pamiętać o tym, w czym planujesz przygotować swój posiłek – tu przychodzi z pomocą marka Emalia Polska Pleszew.

Czytaj więcej
Garnki emaliowane - czy nadal warto mieć je w swojej kuchni?

Dla każdego z nas kuchnia babci kojarzy się z domowymi, typowo polskimi posiłkami, które smakują najlepiej na świecie. Są to niesamowite wspomnienia z dzieciństwa! Jednak wchodząc do babcinej kuchni na pewno każdy zapamiętał jeszcze jedną rzecz - garnek emaliowany. Ten rodzaj garnków jest ponadczasowy i nadal bardzo chętnie kupowany przez klientów. Sprawdza się do przygotowania wielu dań i jest naprawdę świetnym zakupem, który sprawdzi się na wiele lata! Pokażemy Ci, dlaczego mimo upływu lat, garnki emaliowzane to naczynia do gotowania, które warto mieć w swojej kuchni.

Czytaj więcej
Sokowniki - urządzenia do przetwarzania owoców i warzyw
Sezon na owoce i warzywa, to wspaniała okazja na przygotowanie pysznych i bogatych w wartości odżywcze soków na zimę. Wykonywanie przetworów domowych kojarzy się z długotrwałą i mozolną pracą oraz niemałym bałaganem. W dzisiejszych czasach każde zagadnienie posiada rozwiązania, które ułatwiają codzienne czynności, w tym przypadku jest to sokownik parowy z kranikiem – urządzenie, które niweluje większość problemów pojawiających się, podczas wykonywania czynności mających na celu przetworzenie owoców i warzyw oraz zawekowaniu ich w szczelne słoiki lub butelki. 
Czytaj więcej
Jak skomponować idealny zestaw talerzy do swojej kuchni?

Przeglądasz Instagram, widzisz cudowne, wystylizowane zdjęcia stołów, a na nich piekne talerze oraz zastawy - i myślisz “Muszę je mieć!”. Znajome uczucie? Tylko jak dobrać poszczególne elementy zastawy, by nasz stół wyglądał ładnie - na co dzień i od święta? Pomożemy Ci nie tylko w skompletowaniu perfekcyjnego kompletu talerzy, ale również w wybraniu produktów, którymi zachwycisz wszystkich swoich domowników i gości!

Czytaj więcej
Kolacja we dwoje - jak przygotować posiłek idealny?

Chcesz zorganizować kolację idealną dla Twojej drugiej połówki, ale nie wiesz od czego zacząć? Nadchodzące walentynki to świetna okazja do spędzenia czasu we dwoje. Zamiast kupowania prezentu, ugotuj wyjątkową kolację. W końcu przez żołądek do serca! Jednak, aby dobrze przygotować się, musisz sporządzić plan wieczoru. Jakie danie stworzysz? Co będzie potrzebne gotowania? Czy posiadasz odpowiednie naczynia do gotowania i zastawę stołową? Z chęcią przychodzimy do Ciebie z pomocą i pomożemy stworzyć kolację idealną.

Czytaj więcej
pixel